Jori Delli u bë e dashur për publikun e gjerë me pjesëmarrjen e saj në edicionin e dytë të ‘Big Brother VIP Albania’.

Modelja mahniti me bukurinë dhe thjeshtësinë e saj duke bërë publikun për vete, ndërsa edhe pas përfundimit të spektaklit televiziv, ajo vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Më shumë se gjysmë milion fansa e ndjekin bukuroshen në Instagram, ku i presin me kërshëri postimet e reja të saj.

Gjatë fundjavës, Jori ka publikuar disa poza, në të cilat shfaqet me bikini të zeza duke bërë dush.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *