Reperët, Ledri Vula, Mc Kresha dhe Vig Poppa kanë lansuar projektin e ri muzikor të titulluar “2 Passaporta”, shkruan Top Radio.

Kjo këngë e tyre ritmike vjen e finalizuar edhe me videoklip.

Comments are closed.